Paralékárna    Pharma Suisse®   Aneurox 30 tbl
 
Aneurox 30 tbl
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pharmasuisse Laboratories S.r.l.
Látky obsažené v přípravku pomáhají chránit, vyživovat a regenerovat periferní nervový systém. ANEUROX užívejte při brnění, bolesti, mravenčení či ztrátě citlivosti končetin. ANEUROX obsahuje látky důležité pro správnou funkci nervového systému.
Naše cena:   299 Kč
PC - prodejna : 339 Kč
ks koupit
 

ANEUROX  obsahuje látky důležité pro správnou funkci nervového systému.  

Tablety s pozvolným uvolňováním, 300 mg mikroenkapsulované kyseliny alfa-lipoové (thioktové)

       1,05 mg vitamínu B1

 1,2 mg vitamínu B2

 4,5 mg vitamínu B5

 1,5 mg vitamínu B6

 0,75 µg vitamínu B12

 7,5 mg vitamínu E  

 100 mg  MSM

 

ANEUROX neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

 

Jak působí jednotlivé složky přípravku ANEUROX?

Mikroenkapsulovaná  kyselina alfa-lipoová (thioktová)

Alfa-lipoová kyselina je rozpustná jak ve vodě, tak v tucích a může proto působit uvnitř buněk i v buněčných membránách.  Díky kombinované rozpustnosti se tato kyselina může dostat do všech částí nervových buněk. V lékařství je kyselina thioktová používána zejména jako součást léčby neuropatií a využívá se také jejího příznivého vlivu na regeneraci jaterních buněk. Popisována je také její role při detoxikaci organismu, protože má schopnost na sebe vázat některé těžké kovy.

Kyselina alfa-lipoová také přispívá k regeneraci ostatních důležitých látek v organismu jako jsou vitamíny E a C, Koenzym Q10 a glutathion. Vitamínům skupiny B pomáhá přeměňovat živiny na energii.

Proces mikroenkapsulace kyseliny alfa-lipoové, obsažené v přípravku ANEUROX, zajišťuje vysokou stabilitu a účinnost této látky.

 

Komplex vitamínů B

Vitamíny skupiny B přispívají k normální funkci nervového systému

 

Vitamín E

Chrání buněčné membrány před oxidačním poškozením. Vitamín E v přípravku ANEUROX je mikroenkapsulovaný, aby byla zajištěna jeho maximální stabilita a byl chráněn před poškozením oxidací.

MSM - Metylsulfonylmetan

Metylsulfonylmetan (MSM) je bohatý zdroj přírodní organické síry. Ta je obsažena v některých druzích ovoce, zeleniny a v obilovinách.  MSM je organická forma síry, která je v lidském těle velmi snadno vstřebána a využita. Síra je čtvrtým nejhojněji zastoupeným minerálem v lidském těle. U MSM jsou popisovány jeho antioxidační a protizánětlivé účinky a tlumení bolesti.

 

Dávkování: 1 tableta jednou až dvakrát denně, nejlépe půl hodiny před jídlem.

Balení obsahuje 30 tablet.

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: