Paralékárna    Pharma Suisse®   Ferrocento PharmaSuisse tbl.30
 
Ferrocento PharmaSuisse tbl.30
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pharmasuisse Laboratories S.r.l.
Ferrocento je mikronizované inkapsulované železo. Extrémně malé částečky železité soli zaručují velmi dobré vstřebávání, i pokud je přípravek podáván během jídla. Obal každé mikročástice, nerozpustný v žaludku, způsobuje, že přípravek nevykazuje nežádoucí
Naše cena:   149 Kč
PC - prodejna : 170 Kč
ks koupit
 

Ferrocento je mikronizované inkapsulované železo. Extrémně malé částečky železité soli zaručují velmi dobré vstřebávání, i pokud je přípravek podáván během jídla. Obal každé mikročástice, nerozpustný v žaludku, způsobuje, že přípravek nevykazuje nežádoucí účinky.

Charakteristika:

Díky speciálnímu způsobu zpracování, který umožňuje jejich velké rozptýlení, jsou částice železité soli až 20x menší než u jiných běžně používaných železitých přípravků. To má pozitivní vliv na jejich vstřebávání. Čím menší částice, tím je železo pro organismus dostupnější a využitelnější.
Přípravek je velmi šetrný k zažívacímu traktu, protože odolává žaludečním šťávám a železo je absorbováno až v tenkém střevě. Proto bývá přípravek velmi dobře snášen i v případech, kdy jiné preparáty obsahující železo, mohou působit zažívací obtíže.

Podávání přípravku Ferrocento™ není omezeno pouze na dobu mimo jídlo. Díky unikátnímu způsobu zpracování je tablety možno užívat, na rozdíl od jiných železitých preparátů, i během jídla, aniž by byla omezena vstřebatelnost železa.

Nepřekračujte doporučené dávkování.

Sunactive Fe je unikátní mikroenkapsulovaná železitá sůl, která zaručuje vysokou biologickou dostupnost pro organismus.

 

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: