Paralékárna    Guareta®    Pudinky a krémy   Guareta čokoládový pudink v prášku 1balení - 3porce
 
Guareta čokoládový pudink v prášku 1balení - 3porce
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Dr.Staněk spol.s r.o.
Výživově kompletní nízkokalorický čokoládový pudink pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne, rychlá příprava s nízkotučným mlékem za studena.
Naše cena:   110 Kč
PC - prodejna : 145 Kč
ks koupit
 

Bonusové body:

3

 

mléčná bílkovina, odtučněný kakaový prášek (14,3 %), modifikovaný škrob, sojová bílkovina, inulin, sacharóza, sojový olej, stabilizátory: teriární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, emulgátor: sojový a slunečnicový lecitin, sušené mléko, glukózový sirup, náhradní sladidlo: aspartam, sůl, aroma, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol.

Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Účel použití:

1 - 4 sáčky denně, pokud lékař nedoporučí jinak. Ostatní jídla nutno přizpůsobit dietnímu programu, který by měl obsahovat dvě hlavní nízkoenergetická jídla s důrazem na příjem nízkotučných mléčných a masných výrobků, zeleniny a ovoce, přílohy v adekvátním množství (rýže, brambory, nízkovaječné těstoviny) a mlýnskopekárenské výrobky s vyšším obsahem vlákniny.
1 - 2 sáčky denně po dobu úpravy tělesné hmotnosti nebo jako doplněk stravy při realimentaci, zvýšené tělesné aktivitě, v rekonvalescenci a při sportování.
1 sáček denně lze doporučit při dlouhodobém dodržování nízkoenergetické diety o energetickém obsahu 5-6MJ.

Při redukční dietě doporučujeme vypít denně 1,5 - 2,0 l tekutin ve formě vody, neslazené minerálky nebo sodovky. Příjem tekutin možno částečně nahradit čajem nebo kávou, pokud je snášíte a nezakázal vám je lékař. Nedílnou součástí redukčního režimu je přiměřené zvýšení pohybové aktivity. Je možno doporučit chůzi, jízdu na kole a plavání ve vyhřátém bazénu.

Upozornění:

obsahuje mléko, sóju a pšenici.
Může obsahovat stopová množství vajec.

Obsah sáčku nasypte do 200 ml nízkotučného mléka (0,5 % tuku) a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem, a nebo mixerem. Uložte do chladničky asi na 3 minuty.

 

 

 

 

 

 

 

<p style="\\\\\\\\\\\\\\\\&quot;text-align:" left;\\\\\\\\\\\\\\\\"=""> Více informací a kompletní složení Guareta čokoládového pudinku najdete na webu zaměřeném na hubnutí: www.drstanek.cz.

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: