Paralékárna    Guareta®    Dietní vlákniny   Guareta Metabolic 90 tbl.
 
Guareta Metabolic 90 tbl.
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Dr.Staněk spol.s r.o.
Přípravek snižující glykemický index potravy a zátěž vyplývající z konzumace potravy s vyšším obsahem tuků a cukrů.
Naše cena:   1 150 Kč
PC - prodejna : 1 180 Kč
ks koupit
 

Bonusové body:

3

 

Rozpustné tablety do vody.

 

k doplnění denní potřeby vlákniny.

Složení: 1 tabletu 1 - 3x za den, děti od 3 let 1 tabletu za den rozpustit vevodě nebo v jiném vhodném nápoji a ihned vypít během každého hlavního jídla.

 

Glukomanan je rostlinný polysacharid získaný z hlíz rostliny známé pod latinským názvem Amorphophallus Konjak, K. Koch, lidově konjak. Konjaková mouka je součástí mnoha běžných pokrmů v Číně, Japonsku i Koreji a je obecně považována za mimořádně zdravou složku potravy. Glukomanan patří mezi vlákniny pektinového typu, z čehož vyplývají i obdobné příznivé účinky na trávení a celkový metabolismus, je však jedinečný v tom, že jeho roztoky jsou mimořádně viskózní a viskozita klesá velmi pozvolna v závislosti na čase. Speciálními výrobními postupy lze zvýšit nejen viskozitu, ale také zlepšit vlastnosti, které mohou příznivě ovlivnit zdraví člověka. V tom se skrývá jedinečnost přípravku.

Hlavní účinky a vlastnosti vysoce čistého a viskózního glukomananu:

 • Nebylo pozorováno významné snížení vstřebávání vitamínů, minerálů a léčiv při obvykle doporučovaných dávkách.

  Pro svoji vysokou viskozitu je glukomanan v čistém stavu pravděpodobně nejhodnotnějším dietním polysacharidem, který lze na rozdíl od většiny ostatních vláknin bez obtíží konzumovat jako doplněk stravy v dostatečné denní dávce.

  Guareta® Metabolic obsahuje nejvyšší kvalitu glukomananu, která doposud byla dosažena, a je asi 50x účinnější než samotný pektin.

  ® Metabolic tablety vznikl ve spolupráci s Centrem pro poruchy metabolismu a výživy v Praze 1 a je určen jako doplněk stravy zejména v těchto případech:

  • Není určeno pro děti do tří let.

   Výrobek je vhodný pro diabetiky v rámci stanoveného dietního režimu.

   90 tablet <p style="\\\\\\\\\\\\\\\\&quot;text-align:" left;\\\\\\\\\\\\\\\\"=""> * Propolmanan® je ochranná značka společnosti Dr.Staněk, spol. s r.o.

    

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: