Paralékárna    Guareta®    Pudinky a krémy   Guareta vanilkový pudink v prášku 1 balení - 3porce
 
Guareta vanilkový pudink v prášku 1 balení - 3porce
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Dr.Staněk spol.s r.o.
Vanilková chuť pudinku Guareta, rychlá příprava s nízkotučným mlékem za studena.
Naše cena:   110 Kč
PC - prodejna : 145 Kč
ks koupit
 

Bonusové body:

3

 

mléčná bílkovina, sacharóza, sojová bílkovina, inulin, sojový olej, škrob, odtučněný mléčný prášek, stabilizátory: teriární fosforečnan sodný a octan vápenatý, maltodextrin, koncentrát minerálních látek, laktóza, aroma, emulgátor: sojový a slunečnicový lecitin, náhradní sladidlo: aspartam, barvivo: β-karoten, vitamínový koncentrát, antioxidanty: L-ascorbylpalmitát, α-tokoferol.

Obsahuje zdroj fenylalaninu.

Pro regulaci hmotnosti jako náhrada jednoho či více hlavních jídel v rámci celodenní stravy.

Doporučené dávkování:

Výrobek není vhodný pro děti a dospívající, pro těhotné a kojící ženy, pro osoby se závažnějším onemocněním srdce (krátké období po infarktu, poruchy srdečního rytmu), ledvin a jater, pro osoby s vředovou chorobou, pro diabetiky I. typu a osoby, které v posledním půl roce prodělaly mozkovou cévní příhodu.

Dietu nepodávat nemocným s intolerancí laktózy a s alergií na součásti mléka a osobám s poruchami příjmu a využití potravin.

Není určeno osobám mladším 18 let.

obsahuje mléko, sóju a pšenici.
Může obsahovat stopová množství vajec.

Pacienti léčení perorálními antidiabetiky, diuretiky a antihypertenzívy:
U otylých diabetiků léčených pouze dietou nebo prášky (antidiabetiky) je podání přísné nízkoenergetické diety plně indikováno. Obvykle bývá nutné po poradě s lékařem snížit dávku antidiabetik, diuretik (léků na odvodnění) a léků snižující krevní tlak.

Obsah sáčku nasypte do 200 ml nízkotučného mléka (0,5 % tuku) a pečlivě rozmíchejte metlou, šejkrem, a nebo mixerem. Uložte do chladničky asi na 3 minuty.

Hmotnost obsahu:
105 g ± 5%

Balení:
3 sáčky 35 g ± 5%

 

 

 

<p style="\\\\&quot;text-align:" left;\\\\"=""> Více informací a kompletní složení Guareta vanilkového pudinku najdete na webu zaměřeném na hubnutí: www.drstanek.cz.

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: