Paralékárna    Pharma Suisse®   HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30
 
HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30
Kód SUKL: NENÍ

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pharmasuisse Laboratories S.r.l.
Hyalac-Boost pro výživu kloubů. Stačí užívat jednu tabletu denně. Kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát v kolagenové matrix, bioaktivní mléčné bílkoviny a MSM.
Naše cena:   299 Kč
PC - prodejna : 360 Kč
ks koupit
 

Kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát v kolagenové matrix, bioaktivní mléčné bílkoviny a MSM

Přípravek obsahuje komplex přírodních látek přirozeně se vyskytujících v kloubních chrupavkách a pokožce

1 tableta obsahuje:

500 mg BioCell Collagen®*:

Z toho: kyselina hyaluronová – 50 mg,  chondroitin sulfát – 100 mg

150 mg MSM: methylsulfonylmethan

100 mg Osteol™: bioaktivní mléčná bílkovina (zesilovač)

 

HYALAC-BOOST neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

 

Co je HYALAC-BOOST?

HYALAC-BOOST obsahuje patentované látky BioCell Collagen II* a Osteol™ a látku MSM.

BioCell Collagen II* obsahuje kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další látky zabudované ve struktuře hydrolyzovaného kolagenu II s vysokou biologickou dostupností pro organismus. MSM je pro organismus zdrojem organické síry. Ta je důležitou součástí chrupavek, kůže, vlasů i nehtů. Osteol™ je přírodní látka z bioaktivních mléčných bílkovin schopná zlepšit účinnost látek podporujících zdraví kloubní chrupavky. Díky zvýšené účinnosti a výborné biologické dostupnosti pro organismus je možno užívat nižší dávky jednotlivých látek.

 

Kdy používat HYALAC-BOOST?

Po čtyřicátém roce života se začíná projevovat stárnutí pojivových tkání způsobené sníženou tvorbou kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších látek důležitých pro dobré zdraví těchto tkání. To se může projevovat zhoršenou pohyblivostí či občasnou bolestivostí nejvíce namáhaných kloubů, zhoršeným viděním, snížením elasticity pokožky, tvorbou vrásek a pigmentových skvrn.

 

Jak působí jednotlivé složky přípravku je HYALAC-BOOST™?

BioCell Collagen neobsahuje jen kombinaci jednotlivých látek, ale tělu dodává celý jejich komplex, pocházející z jediného zdroje.

představuje novou generaci výživy pojivových tkání. Neobsahuje jen kombinaci různých látek, ale tělu dodává celý jejich komplex, pocházející z jediného zdroje. BioCell Collagen II je přírodní hydrolyzovaný kolagen převážně typu II, který má ve své struktuře přirozeně zabudovanou kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a další proteoglykany včetně glukosaminu, aminokyseliny atd. Díky patentovanému procesu výroby se složky BioCell Collagen  vyznačují malou molekulární hmotností a vynikající dostupností pro organismus .

Kyselina hyaluronová se vyskytuje ve všech tkáních lidského těla. Její největší koncentrace se nachází v kůži a kloubním mazu. Po 40. roce života jí však v tkáních ubývá. To vede jednak ke zjevným projevům stárnutí, jako jsou postupná ztráta elasticity pokožky, tvorba vrásek a stařeckých skvrn, ale také zhoršení pohyblivosti kloubů a jejich bolestivosti.

Pro dobrou pohyblivost kloubů má kyselina hyaluronová zásadní význam. Udržuje chrupavku pružnou a dostatek kloubního mazu zajišťuje hladké a bezbolestné klouzání povrchu chrupavek při pohybu.

Kyselina hyaluronová váže vodu a udržuje ji v mezibuněčných prostorách pojivových tkání, což má zásadní význam pro správnou hydrataci buněk pokožky, přispívá k zachování její elasticity a mladistvého vzhledu.

Kyselina hyaluronová je také důležitou součástí očního sklivce. Přispívá i ke zdravému růstu vlasů a nehtů.

Aby mohla být kyselina hyaluronová v organismu dobře využita, musí mít nízkou molekulární hmotnost. Jen tak může být v gastrointestinálním traktu dobře vstřebána. To kyselina hyaluronová obsažená v přípravku HYALAC-BOOST splňuje.  Vstřebává se dobře a rychle.

 

Chondroitin sulfát – je velmi důležitou součástí chrupavky. Je nezbytný pro zachování jejích správných mechanických a elastických vlastností.

 

Osteol™ je přírodní surovina získávaná z bioaktivních mléčných bílkovin. Zlepšuje a optimalizuje aktivitu složek přípravku, které přispívají k ochraně chrupavek.

 

MSM –  methylsulfonylmethan

MSM je bohatým přírodním zdrojem organické síry, která je v organismu rychle využita. Většinou se vyskytuje v ovoci, zelenině a cereáliích. Síra je minerálem nepostradatelným pro život. Je to složka bílkovin nezbytných pro formování kůže, vlasů, nehtů a svalů a je nejdůležitějším komponentem kostí, zubů a kolagenu (pojivových tkání). MSM je důležitý pro dobré zdraví kloubů a elasticitu chrupavek.

 

DÁVKOVÁNÍ

1 tableta denně nejlépe po dobu 3 měsíců. V případě zvýšené potřeby živin (např. po úrazu či plastických operacích) je možno užívat po dobu 1 měsíce 2 tablety denně a pokračovat s  1 tabletou denně po dobu dalších 2 měsíců. Kúru je vhodné opakovat 2 – 3krát za rok.

UPOZORNĚNÍ: Přípravek není určen pro děti do 6 let. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Uchovávejte v chladu a v suchu mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Balení obsahuje 30 tablet po 1200 mg

 

 

 

*BIOCELL COLLAGEN II® je registrovaná obchodní značka Biocell Technology, LLC, Anaheim, CA, USA (US Patenty č. 6,025,327 – č. 6,323,319 – č. 6,780,841).

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Léčiva, doplňky výživy (2014-03-07 00:57:02)
Хотел бы приобрести 3 упаковки по 30 таблеток препарата Hyalac-boost, но я из России. Каковы мои шансы на приобретение? Жду ответа.
guareta@drstanek.cz. Price. Credit card. Address. Post.
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: