Paralékárna Jak nakupovat

Jak nakupovat

1. ÚVOD

Tento internetový obchod provozuje PARALÉKÁRNA, Karolíny Světlé 11, 110 00 Praha 1, IČ: 1865 0589.
Obchodní podmínky jsou v souladu s platnými právními předpisy ČR. Budete-li mít nějaký dotaz ohledně obchodních podmínek, napište nám na info@paralekarna.cz nebo zavolejte na tel. 224 236 623.

2. OBJEDNÁVÁNÍ ZBOŽÍ

Zboží můžete objednat prostřednictvím internetového obchodu, e-mailem na adresu info@paralekarna.cz nebo faxem na čísle 224 236 623. V případně jiné objednávky než přes e-shop, není možné využití věrnostní slevy (obdržení věrnostní slevy za objednávku!).

3. DODACÍ PODMÍNKY

Vámi objednané zboží expedujeme po telefonické dohodě do 2 hodin v případě zboží skladem, dále pak do 24 hodin od přijetí objednávky v případě zboží, které se musí zajistit z jiného skladu s výjimkou nedělí a státních svátků. V případě platby převodním příkazem do 24 hodin od připsání částky na náš účet. Objednané zboží je posíláno jako obchodní balík cestou České pošty. V případě, že při objednání správně vyplníte Vaši e-mailovou adresu, budete o expedici zboží informováni e-mailem. Doba dodání je závislá na době přepravy Českou poštou, u obchodního balíku je to zpravidla do 48 hodin. V případě, že zboží nebude v době objednávky na skladě, budeme Vás informovat o termínu expedice.

4. CENA PŘEPRAVY ZBOŽÍ

Zboží nad 3000 Kč Vám zašleme ZDARMA. Při nižším nákupu platí tyto ceny:

a) balíkem: 74 Kč (balík na poštu) a 79 Kč vč. DPH (balík do ruky) - po předchozí platbě

b) dobírkou: 110 Kč vč. DPH (balík na poštu), PPL: 135 Kč

5. ZPŮSOB PLATBY

Při nákupu v našem internetovém obchodě jsou možné tyto platby
 

  • Dobírkou
  • Platba předem (proforma fakturou)
  • V hotovosti
  • Platba kartou přes internet


6. ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

Na zboží zakoupené v internetovém obchod paralekarna.cz se vztahuje zákonná záruka, není-li obalem výrobku stanoveno jinak.

7. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Pokud jste si zboží zakoupil/a v našem internetovém obchodě a vrátíte nám jej v nepoškozeném originálním obalu s kopií prodejního dokladu a všemi doklady, které byly u zboží při prodeji do 14 dnů od převzetí zásilky, máte nárok na vrácení peněz (mimo poštovného). Vrácené zboží nám, prosím, posílejte jako balík, ne na dobírku!

8. REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

Reklamaci je nutné oznámit co nejdříve, a to telefonicky nebo e-mailem pracovníkovi PARALÉKÁRNA, sdělit mu v čem reklamace spočívá. Reklamované zboží nám, prosím, posílejte v originálním obalu, jako balík, ne na dobírku! Vždy přiložte kopii prodejního dokladu. Oprávněnou reklamaci vyřizujeme výměnou zboží. Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dnů, tuto lhůtu se snažíme zkrátit na minimum. Po vyřízení reklamace Vám zboží doručíme stejným způsobem, jako originál. V případě nároku na vrácení peněz Vás budeme kontaktovat.

Reklamační adresa:

PARALÉKÁRNA

Karolíny Světlé 11

110 00 Praha 1

tel./fax: 224 236 623

e-mail: info@paralekarna.cz

9. OCHRANA OSOBNÍCH DAT

Provozovatel internetového obchodu Paralékárna se zavazuje, že nepoužije osobní data zákazníka pro komerční nabídku, nemající souvislost s provozovaným internetovým obchodem, a dále že nebude osobní data zákazníka prodávat, či jinak poskytovat třetím osobám. Na žádost zákazníka budou jeho osobní data vymazána z naší databáze.

Nahoru