Paralékárna    Slim Pasta®   Slim Rice® 270 g
 
Slim Rice® 270 g
Kód SUKL: -15748-2-2

Dostupnost: Skladem

Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin.
Naše cena:   60 Kč
PC - prodejna : 99 Kč
ks koupit
 

Bonusové body:

8

 

Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin je vyrobená spojením ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny Amorphophallus Konjak, K.Koch (zmijovec konjakový). Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny.

Slim Pasta®  neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Obsahuje pouze 9 pomalu dostupných kalorií na 100 gramů. Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu).

Slim Pasta® obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny a je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny.

Slim Pasta®  neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl a skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiaci, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě mimořádně vhodná pro diety se sníženým množstvím energie.

Poznámka : Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta®, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny.

Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta®,  je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny a pochutnají si na ní i skalní milovníci těstovin. 

 

Složení: voda, bio-konjaková mouka, ovesná vláknina, zpevňující látka a látka upravující kyselost: chlorid vápenatý.

Průměrné výživové hodnoty ve 100g:

 Tuky: 0,0g, Sacharidy:0,0g, Vláknina: 4,0g, Bílkoviny:0,2g, Sůl:0,0g.

Energetická hodnota: 37 kJ / 9 kcal.

Příprava:

Slim Pasta® je uchovávána v nálevu. Po otevření sáčku ucítíte vůni, kterou odstraníte pečlivým omytím pod studenou tekoucí vodou.

Pokud chcete, aby byla Slim Pasta® měkčí, vařte ji déle (zpravidla 5-20minut).  Je možné použít mikrovlnnou troubu nebo jen ohřev na pánvi. Slim Pasta® se může vařit ve vodě podobně jako  zelenina , těstoviny, či rýže.

Způsob skladování: skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření spotřebujte do 48 hodin. Chraňte před mrazem.

Vyrobeno v Číně.

Výhradní distributor pro ČR a SR: Avlis, s. r. o, Poděbradská 576/152, 198 00Praha 9-Hloubětín. 

 
Podobné produkty

On-line poradna
 
Poslat dotaz
E-mail:
Vaše jméno:
Čeho se Váš dotaz týká?
Text dotazu: