Testovací nálevka pro IDDSI FLOW TEST

232 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.10.2023

Testovací nálevka pro IDDSI FLOW TEST je ideálním pomocníkem při kontrole úrovně zahuštění tekutin dle IDDSI klasifikace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testovací nálevka pro IDDSI FLOW TEST je určena pro kontrolu úrovně zahuštění tekutin dle IDDSI klasifikace. Testování by mělo být vždy prováděno odborníkem nebo poučeným laikem.

U osob s vážnějšími polykacími obtížemi je nutné kontrolovat úroveň zahuštění při každém podání nápoje. Jedině tak je možné snížit riziko průniku tekutiny do dýchacích cest, které pak bývá spojeno s jejich poškozením a s dalšími vážnými zdravotními komplikacemi.

 

Metoda testování nápojů: Průtokový test IDDSI

Testování úrovně zahuštění dle IDDSI klasifikace pomoci nálevky pro IDDSI FLOW TEST je jednoduchá a praktická metoda, jak dostatečně kontrolovat míru polykacích obtíží při konzumaci tekutin a zároveň zabránit jejich aspiraci (vdechnutí).

 

Způsob použití:

Dolní otvor se ucpe prstem a následně stříkačku naplníme až po horní hranici kontrolovanou tekutinou.

 Potom na 10 vteřin dolní otvor uvolníme a poté opět zacpeme. Úroveň IDDSI určíme na základě zbývající tekutiny ve stříkačce.

 

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat doktora na e-mailové adrese guareta@drstanek.cz nebo prostřednictvím poradny.

 

Pro více informací a video návod klikněte ZDE